Lucie "Lucrezie" Žáčková

Začínala jsem jako chudý student, co neměl peníze na to, si nechat ušít šaty na středověké akce. A protože moje prababička byla profesionální švadlena a zřejmě jsem po ní zdědila nějakou tu chuť šít, začala jsem tvořit nejprve na sebe.

 

Cotehardie, kr.rukavy aIMG_20191220_105655 a

Nejdřív to byly závoje a jiné jednoduché věci. Posléze jsem našla v šití zalíbení a přátelé začali žadonit, jestli bych ,,jim taky něco."

IMG_20190427_193803 aIMG_20201017_134410 a

 

No a tak to všechno začalo. Začala jsem oblékat nejdřív přátele, pak známé a pak se po pár letech začali ozývat úplně cizí lidé. V ten moment jsem si říkala, že to je to, co mě na té práci baví. Když se jí člověk snaží dělat pořádně, lidi budou chodit.

wide brown  dress aIMG_20220131_135744 a

Ze středověkého šití jsem začala rozšiřovat nabídku o renesanci, baroko, až jsem se dostala k tomu, že šiji bekovky, dámské a pánské civilní kabáty, historizující fantasy kostýmy i obyčejné neobyčejné společenské šaty. Pánům dělám nejradši radost luxusními vestičkami do obleků a dámy nejradši halím do elegantních šatů, svatebních rób nebo doplňků.

 Pokud by vás o mých pracích zajímalo více

mrkněte na muj FB : švadlena Lucrezie

nebo v případě zájmu o spolupráci pište na mail: lucie.lucrezie@gmail.com

 

Díky a případně na viděnou

Lucrezie

 

 

Líbí se Vám tento článek a chtěli byste získat   

– 5 %  stálou slevu  na další  nákupy

–   zdarma náš vzorník

–  Udělat si bezplatně reklamu na našem webu a sociálních sítích s dosahem přes 4 tisíce  sledujících.

 

Neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám krátký článek o Vás, či vaší skupině s fotkami kostýmů ušitých z našich látek na email:info@wooltrade.cz

Děkujeme a u další Vaší tvorby nashledanou.

WoolTrade.cz