Jsme šermířsko-kaskadérský spolek, který se zabývá ztvárněním období gotiky a třicetileté války. Čím déle fungujeme, tím intenzivněji pracujeme na realistickém ztvárnění dobových oděvů, kdy materiál je jedním ze základních aspektů.

 

Spolek Honorata se kromě šermu a historických vystoupení zabývá i divadelním zpracováním pohádek a pověstí. Našimi členy jsou šermíři, herci, mušketýři, bubeníci nebo tanečnice, děláme i ohnivou show a v programu nechybí ani aktivity pro děti.

 

Látky z Wooltrade naše požadavky splňují velmi dobře, proto zde objednáváme stále a výjimkou není ani balíček s celou rolí látky. Měli jsme štěstí, že jsme v našem okolí našli šikovnou švadlenu, která se pro šití historických kostýmů nadchla a šije pro nás drtivou většinu oblečení.No a protože máme vyzkoušené oděvy z vlny a lnu na celodenních či víkendových akcích, někteří z členů tyto materiály stále častěji využívají i pro šití civilních oděvů.

Pokud chcete vidět více z našich kostýmů nebo naší práce, navštivte stránku www.honorata.cz nebo naše stránky na Facebooku  či Instagramu.

 

Líbí se Vám tento článek a chtěli byste získat   

– 5 %  stálou slevu  na další  nákupy

–  Dvakrát do roka obdržet zdarma náš vzorník

–  Udělat si bezplatně reklamu na našem webu a sociálních sítích s dosahem přes 4 tisíce  sledujících.

Neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám krátký článek o Vás, či vaší skupině s fotkami kostýmů ušitých z našich látek na email:info@wooltrade.cz

Děkujeme a u další Vaší tvorby nashledanou.

WoolTrade.cz