Začínala jsem jako chudý student, co neměl peníze na to, si nechat ušít šaty na středověké akce. A protože moje prababička byla profesionální švadlena a zřejmě jsem po ní zdědila nějakou tu chuť šít, začala jsem tvořit nejprve na sebe.

 

Nejdřív to byly závoje a jiné jednoduché věci. Posléze jsem našla v šití zalíbení a přátelé začali žadonit, jestli bych ,,jim taky něco.“

No a tak to všechno začalo. Začala jsem oblékat nejdřív přátele, pak známé a pak se po pár letech začali ozývat úplně cizí lidé. V ten moment jsem si říkala, že to je to, co mě na té práci baví. Když se jí člověk snaží dělat pořádně, lidi budou chodit.

Ze středověkého šití jsem začala rozšiřovat nabídku o renesanci, baroko, až jsem se dostala k tomu, že šiji bekovky, dámské a pánské civilní kabáty, historizující fantasy kostýmy i obyčejné neobyčejné společenské šaty. Pánům dělám nejradši radost luxusními vestičkami do obleků a dámy nejradši halím do elegantních šatů, svatebních rób nebo doplňků.

 

Pokud by vás o mých pracích zajímalo více

mrkněte na muj FB : švadlena Lucrezie

nebo v případě zájmu o spolupráci pište na mail: lucie.lucrezie@gmail.com

 

Díky a případně na viděnou

Lucrezie

 

Líbí se Vám tento článek a chtěli byste získat   

– 5 %  stálou slevu  na další  nákupy

–  Dvakrát do roka obdržet zdarma náš vzorník

–  Udělat si bezplatně reklamu na našem webu a sociálních sítích s dosahem přes 4 tisíce  sledujících.

Neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám krátký článek o Vás, či vaší skupině s fotkami kostýmů ušitých z našich látek na email:info@wooltrade.cz

Děkujeme a u další Vaší tvorby nashledanou.

WoolTrade.cz