Ahoj, jmenuji se Elena Gaganová.

Poslední čtyři roky jsem se začala věnovat vikingské reenactment scéně. Zapojila se do toho celá moje rodina, protože jsme se tak s partnerem seznámili; oba jsme bojovníci v dánské bojové skupině.

 

V sezóně trávíme několik týdnů tábořením. Vzhledem k tomu, že máme tři dorůstající děti, které společně vychováváme, dávalo mi smysl, abych jim oblečení spíše vyráběla než kupovala. Baví mě různá řemesla včetně nålbindingu a mého nejnovějšího řemeslného materiálu –  kůže.

To nám také umožňuje velkou flexibilitu a možnost přizpůsobit si oblečení na míru, místo abychom hledali obchod, který prodává přesně to, co potřebujeme, v barvách a střizích, které chceme.

Posledních několik let pomáhám našim novějším bojovníkům radami, jak si vyrobit oblečení nebo kde nakoupit materiál. Taktéž mě další členové naší skupiny pověřují, abych pro ně  oděvy ušila. Mnoho lidí z naší skupiny si  již také objednalo látky u Wooltrade.cz  neb mají velký sortiment barev a vazeb  za příznivé ceny.

 

Můžete také navštívit můj FB profil: Gaganova

 

Líbí se Vám tento článek a chtěli byste získat   

– 5 %  stálou slevu  na další  nákupy

–  Dvakrát do roka obdržet zdarma náš vzorník

–  Udělat si bezplatně reklamu na našem webu a sociálních sítích s dosahem přes 4 tisíce  sledujících.

Neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám krátký článek o Vás, či vaší skupině s fotkami kostýmů ušitých z našich látek na email:info@wooltrade.cz
Děkujeme a u další Vaší tvorby nashledanou.

WoolTrade.cz